دسترسی سریع
گروه شرکت های آتنا | امنیت
1552
rtl,page-template-default,page,page-id-1552,ajax_fade,page_not_loaded,

امنیت

محصولات کسپرسکی

محصولات کسپرسکی حاوی آخرین تکنولوژیهای پیشرفته لابراتوار کسپرسکی جهت محافظت دربرابر کدهای مخرب، حملات شبکه و جلوگیری از اسپم می باشد. کلیه اجزاء محصول جهت جلوگیری از تداخلهای سیستم و اطمینان از عملیات سریع کامپیوتر شما با هم مجتمع شده اند. همچنین جهت محافظت از ساختارهای شبکه در هر اندازه و همه سطوح پیچیدگی طراحی شده اند.

full-pakage

پشتیبان‌گیری سازمانی پادباکس

paadbox

این راهکار نسخه سازمانی سرویس پشتیبان‌گیری ابری پادباکس است. سازمان‌های بزرگ‌تر، علیرغم وجود نگرانی از دست رفتن اطلاعات، به دلیل عدم اطمینان به تامین‌کنندگان خدمات ابری، مایل به استفاده از خدمات ابری پشتیبان‌گیری نیستند. پادباکس سازمانی امکان ارائه‌ خدمات پشتیبان‌گیری را در داخل سازمان فراهم آورده و می‌تواند جایگزین مناسبی برای دیگر راه‌حل‌های سازمانی خارجی (همچون Symantec Backup Exec) باشد. پادباکس سازمانی علاوه بر کلیه‌ ویژگی‌های پادباکس ابری، امکانات ویژه‌ای را نیز برای سازمان‌ها ارائه می‌نماید.

فیلترینگ وب Alert Logic

شرکت Alert Logic با بیش از ۱۵۰۰ مشتری فعال به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه ارایه راهکارهای امنیتی به صورت متمرکز و برپایه Cloud شناخته می شود. این شرکت برای ارایه راهکارهای امنیتی ویژه برنام ههای Web Base ، شرکت Armor Logic را که تولید کننده و ارایه دهنده محصول Profense است را در اوایل سال ۲۰۱۲ خریداری کرد تا به کمک این شرکت بتواند در زمینه امنیت برنامه های Web Base نیز فعالیت داشته باشد.

alert-logic

هانی پات کمین پاد

kaminpod

کمین پــاد هانی پات ایرانی است و توسط متخصصین داخلی طراحی، تولید و پشتیبانی می شود.مسئولین حراست یا مدیران امنیت به راحتی از طریق کنسول مدیریتی یکپارچه و فارسی آن با چند کلیک و با صرف اندکی وقت یک هانی نت گسترده که شامل شبکه ای از تله ها و طعمه های جذاب و به ظاهر نفوذپذیر است را ایجاد می کنند.کمین پــاد سیستم اطلاعاتی سازمان شما را با شیوه ای مبتنی بر فریب ایمن می سازد.

اسپولر

گسترش روز افزون استفاده از شبکه و اینترنت، و اهمیت استفادۀ مفید از منابع موجود در آن و همچنین اهمیت امنیت سیستم‏های متصل و اطلاعات موجود در آنها، باعث گردیده که سیستم‌های فایروال، جهت مدیریت  امنیت و مدیریت تهدیدات جزء لاینفک شبکه‌ها و یکی از ابزارهای هر مدیر باشد. راه‌حل‌های متنوع و گوناگونی برای برخورد با چالش امنیت،  توسط سازمانها بکار گرفته می‌شود.

Spooler

سیستم تشخیص نفوذ NSFocus

nsfocus

ارائه‌دهنده پیشتاز راهکارها و خدمات امنیت شبکه برای شرکت‌ها و سازمان‌ها در جهان است. ما به‌دنبال تبدیل شدن به مطمئن‌ترین شرکت امنیت شبکه در جهان هستیم و استراتژی ما عرضه برترین راهکارها و خدمات امنیتی به مشتریان است. هدف NSFOCUS عرضه راهکارهای مقابله با حملات رد سرویس (DDoS) و امنیت وب در سطح اپراتورها و شرکت‌های مخابراتی، و تامین امنیت شبکه شرکت‌ها و سازمان‌هاست. واحد تحقیق و توسعه NSFOCUS بیش از ۱۰ سال است که به مطالعه حملات رد سرویس و نحوه پیش‌گیری از این حملات می‌پردازد.