دسترسی سریع
گروه شرکت های آتنا | مدیریت شبکه Solarwinds
2794
rtl,page-template-default,page,page-id-2794,ajax_fade,page_not_loaded,

ماموریت شرکت SolarWinds از زمان تاسیس در سال ۱۹۹۹ تاکنون ارائه محصولاتی با هدف تسهیل امور متخصصان IT بوده است. ما ارائه‌دهنده ابزار و محصولات ارزشمندی هستیم که دامنه گسترده‌ای از چالش‌ها و موانع گوناگون مدیریت IT از جمله شبکه‌ها، سرورها، اپلیکیشن‌ها، ذخیره‌سازی و مجازی‌سازی را حل می‌کند.

SolarWinds برپایه دانش عده‌ای از برترین مهندسان شبکه و کامپیوتر راه‌اندازی شده است که به‌خوبی با نیاز محیط‌های پویای IT در عصر حاضر آشنا هستند. متخصصان ما مهارت را با ارتباطات ویژه خود در دنیای IT پیوند زده تا مجموعه‌ای از کارآمدترین، کاربردی‌ترین و ساده‌ترین ابزارهای مدیریت IT را عرضه کنند.

نتیجه این پیوند، خلق نرم‌افزارهایی است که به ساده‌ترین شکل ممکن مشکلات IT شما را برطرف می‌کنند.

مدیریت جامع معایب و سطح دسترسی شبکه

  • شناسایی، ارزیابی و حل ساده و آسان معایب شبکه پیش از قطعی شبکه
  • محاسبه زمان پاسخگویی، مدت زمان دسترسی و زمان برخط بودن روترها، سوئیچ‌ها و سایر دستگاه‌های مبتنی بر پروتکل ساده مدیریت شبکه (SNMP)
  • نمایش آمار عملکرد شبکه براساس نقشه‌های پویا و کاربردی
  • راهنمای چگونگی استفاده از رابط کاربری، اخطارها، گزارش‌ها و نحوه نظارت بر اجزای شبکه
  • شناسایی و استقرار خودکار دستگاه‌های مبتنی بر SNMP در شبکه در کمتر از یک ساعت

راهکار برتر نظارت بر شبکه

ابزارهای نظارت و مدیریت شبکه SolarWinds پیش از آنکه به تماس با مراکز پشتیبانی نیازی پیدا کنید معایب و قطعی‌های شبکه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن شناسایی، ارزیابی و برطرف می‌کنند. ابزار (Network Performance Monitor (NPM راهکاری به‌صرفه و ساده برای نظارت بر عملکرد شبکه محسوب می‌شود. با بهره‌گیری از این ابزار به‌جای پشتیبانی از نرم‌افزار نظارت بر شبکه، عملا به خود شبکه نظارت کنید.

چرا از Network Performance Monitor استفاده کنیم؟

استقرار سریع و آسان

01

 

در سه گام ساده Network Performance Monitor را در کمتر از یک ساعت دانلود، نصب و راه‌اندازی کنید.

نخست NPM را نصب و تنظیمات را از طریق رابط کاربری ساده و کاربردی این نرم‌افزار اعمال کنید. NPM سپس شبکه شما را به‌طور خودکار شناسایی می‌کند و در گام سوم نظارت و عیب‌یابی شبکه آغاز می‌شود. به این ترتیب در کمتر از یک ساعت می‌توانید نظارت بر شبکه خود را آغاز کنید.

شناسایی خودکار دستگاه‌های تحت شبکه

02

Network Performance Monitor به شما امکان می‌دهد از طریق یک رابط کاربری ساده و تحت وب برای اسکن شبکه خود برنامه زمانی تعریف کنید. NPM به‌طور خودکار دستگاه‌های جدید تحت شبکه را شناسایی و بر تمام ابزارها و تجهیزات مهم شما نظارت می‌کند.

پشتیبانی از دستگاه‌های تحت شبکه با برندهای گوناگون

03

Network Performance Monitor به‌محض نصب و راه‌اندازی، انواع شبکه‌ها و دستگاه‌ها را شناسایی و پشتیبانی می‌کند.

نظارت بر سلامت سخت‌افزاری

04

Network Performance Monitorبا ارائه گزارش و نظارت بر دما، سیستم خنک‌کننده و میزان مصرف برق دستگاه‌های تحت شبکه، همواره شما را از سلامت سخت‌افزاری شبکه آگاه می‌کند و در صورت بروز هرگونه اختلالی در کارکرد سخت‌افزارها به شما هشدار می‌دهد.