دسترسی سریع
گروه شرکت های آتنا | محصول ضد رمز و ضد باج افزار پادویش
5447
rtl,page-template-default,page,page-id-5447,ajax_fade,page_not_loaded,

ضدرمز پادویش اولین محصول در نوع خود در دنیا است که بسیاری از بدافزارهای رمزگذار و باجگیر را شناسایی کرده و از داده‌های شما در مقابل آن‌ها محافظت می‌کند.

بدافزار باج‌گیر (Ransomeware) چیست؟

بدافزار باج‌گیر اصطلاحی است که یکی دو سال است بسیار مشهور شده است و تقریبا هر شخص آشنا به کامپیوتر حداقل یک نفر را می‌شناسد که به این بلا دچار شده باشد:

این بدافزارها فایل‌ها و اطلاعات مهم کاربر (اعم از عکس‌ها، فیلم‌ها، خاطرات، پروژه‌ها، مقالات و …) را رمز کرده و سپس برای رمزگشایی و بازیابی اطلاعات درخواست پول می‌کنند.

در اغلب موارد، هیچ راهی برای بازگرداندن اطلاعات به جز پرداخت پول وجود ندارد. تنها راه مقابله با این بدافزارها پیشگیری و آلوده نشدن به آنهاست، و پس از آلودگی به علت استفاده از قوی‌ترین الگوریتم‌های رمزنگاری، کاری از دست کسی بر نمی‌آید.

متاسفانه در عرصه پیشگیری نیز تا کنون ابزار مناسبی وجود نداشته و ضدویروس‌ها همیشه قادر به تشخیص این بدافزارها نیستند.

ضدرمز پادویش چیست؟

ضدرمز پادویش یا Padvish Anticrypto اولین محصول در جهان است که به صورت هوشمند رفتار این نوع بدافزارها را تشخیص داده و مانع عملکرد آن‌ها می‌شود.

گفتنی است که عملکرد این نرم‌افزار بر اساس تشخیص رفتار این بدافزارها بوده و محدود به دسته یا خانواده‌های مشخص نیست، بلکه هر بدافزار یا نرم‌افزاری که بخواهد کار مشابهی را انجام دهد توسط این محافظ به دام افتاده و بدون اجازه کاربر قادر به تخریب داده‌های وی نخواهد بود.
جهت تهیه این محصول برای سازمان ها و یا کاربران خانگی، با ما تماس بگیرید.