رفتن به محتوای اصلی
021-44276937 info@athena.ir
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سامانه‌نگار آتنا (سنا)، فعالیت‌های خود را در بخش تحقیق و توسعه شرکت پارس آتنا دژ از پاییز ۱۳۹۱ شروع کرد و پس از بلوغ محصولات و راهکارهایش، شخصیت حقوقی خود را در مردادماه ۱۳۹۴ به ثبت رسانده و در پاییز همان سال به عنوان شرکت دانش‌بنیان شناخته شد. سنا از سال ۱۳۹۶ عضو پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف است. در اسفند ماه ۱۳۹۶ به عنوان استارت‌آپ برتر در جشنواره فاوای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تقدیر به عمل آمد.

خدمات ابری و تامین مالی جمعی حوزه‌های اصلی فعالیت سنا هستند. در این راستا، سنا دو پلتفرم ذخیره‌سازی ابری و تامین مالی جمعی را توسعه داده است.

پلتفرم ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری ابری: این پلتفرم داده‌های کاربران خود را در فضای ابریِ استقرار یافته در مراکز داده داخل کشور نگهداری کرده و از زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات برای انتقال داده‌ها استفاده می‌کند. در این پلتفرم با استفاده از زیرساخت قدرتمند توسعه یافته، خدمات پایه ذخیره‌سازی اطلاعات در فضای ابری، دسترسی همیشگی و آسان، سینک کردن اطلاعات دستگاه‌های مختلف، نگهداری نسخه‌های مختلف فایل‌ها و امکان بازگردانی نسخه‌های پیشین، به اشتراک‌گذاری فایل‌ها با دیگران و … را به کاربران ارائه می‌کند. در کنار این خدمات پایه، خدمات ویژه‌ای نیز متناسب با نیازهای کاربران داخلی توسعه داده شده و به کاربران ارائه می‌شود. پلتفرم ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری ابری خدمات سازمانی متعددی را نیز برای کاربران سازمانی و گروه‌های مختلف کسب‌وکاری در نظر گرفته است. همچنین این امکان برای توسعه‌دهندگان نیز فراهم شده است که داده‌های کاربران نرم‌افزارها و کلاینت‌های خود را در این پلتفرم نگهداری کنند. در نتیجه با بهره‌گیری از این پلتفرم، دیگر نیازی به توسعه زیرساخت‌های ذخیره‌سازی داده مورد نیاز خود نخواهند داشت.خدمات ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری ابری سنا با برند ابرینو به کاربران عرضه می‌شود.

پلتفرم تامین مالی جمعی: این پلتفرم دارای تمامی ویژگی‌های لازم برای راه‌اندازی سرویس‌های مختلف تامین سرمایه‌ جمعی آنلاین، با مدل‌ها، ویژگی‌ها و سناریوهای متنوع است. هم‌اکنون سنا با بهره‌گیری از این پلتفرم اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت مهربانه کرده است که بستری برای تامین سرمایه لازم برای انجام پروژه‌های تعریف شده توسط موسسات خیریه رسمی از عموم مردم است. سنا در حال برنامه‌ریزی برای راه‌‌اندازی سرویس تامین مالی جمعی دونگی برای سگمنت‌های غیر خیریه است.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
برگشت به بالا