رفتن به محتوای اصلی
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 

 

سامانه‌نگار آتنا (سنا)، فعالیت‌های خود را در بخش تحقیق و توسعه شرکت پارس آتنا دژ از پاییز ۱۳۹۱ شروع کرد و پس از بلوغ محصولات و راهکارهایش، شخصیت حقوقی خود را در مردادماه ۱۳۹۴ به ثبت رسانده و در پاییز همان سال به عنوان شرکت دانش‌بنیان شناخته شد. سنا از سال ۱۳۹۶ عضو پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف است. در اسفند ماه ۱۳۹۶ به عنوان استارت‌آپ برتر در جشنواره فاوای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تقدیر به عمل آمد.

سنا با هدف ارائه خدمات نوآورانه در حوزه‌های خدمات ابری و تامین مالی جمعی، پلتفرم‌های زیر را توسعه داده و به کاربران خانگی و سازمانی خدمت‌رسانی می‌کند:

الف) ابرینو: پلتفرم ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری ابرینو داده‌های کاربران را در فضای ابریِ استقرار یافته در مراکز داده داخلی نگهداری کرده و از زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات برای انتقال داده‌ها استفاده می‌کند. در این پلتفرم با استفاده از زیرساخت قدرتمند توسعه یافته، خدمات پایه ذخیره‌سازی اطلاعات در فضای ابری، دسترسی همیشگی و آسان، سینک کردن اطلاعات دستگاه‌های مختلف، نگهداری نسخه‌های مختلف فایل‌ها با امکان بازگردانی نسخه‌های پیشین، به اشتراک‌گذاری فایل‌ها با دیگران و … به کاربران خانگی و سازمانی عرضه می‌شود.

ب) تامین مالی جمعی: پلتفرم تامین مالی جمعی سنا دارای تمامی ویژگی‌های لازم برای راه‌اندازی سرویس‌های مختلف تامین مالی جمعی با مدل‌ها، ویژگی‌ها و سناریوهای متنوع است. هم‌اکنون سنا ضمن ارائه این پلتفرم به مشتریان مختلف، با بهره‌گیری از این پلتفرم اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت مهربانه کرده است که بستری برای تامین سرمایه مورد نیاز برای اهداف خیریه، اجتماعی، بشر دوستانه و غیر انتفاعی است. همچنین سنا مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار برای راه‌اندازی پلتفرم تامین مالی جمعی برای کسب‌وکارها،‌ با مدل مشارکت را نیز دریافت کرده و این پلتفرم را در ابتدای سال ۱۳۹۹ شمسی رونمایی خواهد کرد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
برگشت به بالا