رفتن به محتوای اصلی
021-44276937 info@athena.ir
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی

اینترنت محلی مناسب برای هکرها و مهاجمانی است که دائما در حال یافتن موقعیتی مناسب برای آسیب رساندن و اخاذی به کاربران می‌باشد. کسپرسکی نسخه اینترنت سکیوریتی در هنگام اتصال شما به اینترنت از شما در برابر مجموعه بزرگی از خطرات محافظت می‌کند تا از زندگی دیجیتالی خود لذت ببرید.

      

دانلود:

Kaspersky Internet Security
Kaspersky Total Security

کسپرسکی توتال سکیوریتی

اعضای خانواده خود در برابر حملات و خطرات دیجیتال محافظت کنید. امنیت را در کامپیوترها و دستگاه‌های هوشمند خود تضمین کرده و از حریم خصوصی، سرمایه‌های مالی، هویت، عکس‌ها، فایل‌ها و فرزندان در کامپیوتر، مک و دستگاه‌های اندرویدی حفاظت کنید.

دانلود:

           

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی برای اندروید

اطلاعات مهم بسیاری در دستگاه‌های تلفن هوشمند و تبلت ذخیره شده‌ است. بنابراین امنیت این دستگاه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد تا از هویت دیجیتال و اطلاعات شخصی خود محافظت کنید. حتی زمانی که دستگاه شما گم یا دزدیده شده باشد.

دانلود:

Kaspersky Internet Security for Android
Kaspersky Antivirus

کسپرسکی آنتی ویروس

محافظت از رایانه شما در برابر تهدیدات و بد افزارهای امنیتی به صورت لحظه ای. بدون افت سرعت و کارایی سیستم، از رایانه خود محافظت کنید.

دانلود:

مدیریت کلمه عبور ابری

مدیریت کلمه عبور کسپرسکی به صورت ابری تمامی کلمات عبور مورد استفاده شما در وبسایت‌ها، اپلیکیش‌ها و شبکه های اجتماعی قابل دسترس دستگاه شما را ذخیره می کند تا بتوانید ایمن‌تر و ساده‌تر به این وبسایت‌ها و برنامه‌های مربوطه دسترسی داشته باشید.

      

دانلود:

Kaspersky Password Manager
Kaspersky Safe Kids

کسپرسکی امنیت کودکان

اینترنت و دنیای مجازی با همه خوبی هایی که دارد می تواند برای کودکان شما به محلی نامناسب و نا امن تبدیل شود. با کنترل بر ارتباطات و فعالیت‌ها از طریق کامپیوتر و موبایل می توانید بر رفتار کودکان خود نظارت داشته باشید و آنها را از خطرات احتمالی مصون بدارید.

دانلود:

      

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
برگشت به بالا