رفتن به محتوای اصلی

مهربانه یک پلتفرم تامین مالی جمعی است که به صورت آنلاین به جمع‌آوری حمایت‌های مالی برای پروژه‌های نیکوکاری، مسئولیت اجتماعی و توانمندسازی می‌پردازد و امکان تحقق آنها را فراهم می‌کند. اولویت مهربانه، حوزه توانمندسازی است. با این حال همیشه پروژه‌های متنوعی در مهربانه وجود دارند که می‌توانید متناسب با موضوعات مورد علاقه خود، از آن‌ها حمایت کند.
در مهربانه این بستر برای همگان فراهم شده تا به صورت کاملا شفاف در جریان انجام پروژه‌ها قرار بگیرند. پروژه‌ها، آمار و گزارش‌های مربوط به آن‌ها و مجموع حمایت‌های جمع‌آوری شده، از وبسایت مهربانه به آدرس mehrabane.ir قابل دسترسی هستند.

مهربانه جامعه‌ای را ترسیم می‌کند که نسبت به حقوق خود و شرایط پیرامونش آگاهی دارد و با مسئولیت‌پذیری برای حل مشکلات خود و بهبود شرایط، تلاش می‌کند. کمک به افزایش کیفیت خدمات اجتماعی، ایجاد شفافیت، آگاهی‌بخشی و فرهنگ‌سازی در زمینه نیکوکاری، توانمندسازی و مسئولیت اجتماعی از جمله اقداماتی هستند که مهربانه برای رسیدن به این چشم‌انداز انجام می‌دهد.

مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها

پیشنهاد ما این است که برای ادای مسئولیت اجتماعی شرکت خود از خدماتی که در زیر معرفی شدند، استفاده کنید. با این حال، در صورتی که تمایل داشته باشید به شکل‌های دیگری در زمینه مسئولیت اجتماعی خود با مهربانه همکاری کنید، امکان تعریف روش‌های خلاقانه دیگری نیز وجود دارد و مهربانه محدودیتی در این زمینه قائل نیست تا بتوانیم از حداکثر ظرفیت‌های دو طرف بهره ببریم.

مهربانه سرویس گردو

گردو

معمولا فاکتور نهایی کاربران برای پرداخت صورتحساب خود، شامل مقادیری پول خرد است. سرویس گردو کمک می‌کند فاکتور نهایی رو به بالا گرد شود و تفاوت هزینه آن، به پروژه‌های مهربانه اختصاص یابد. کاربران می‌توانند با آگاهی، این گزینه را به صورت اختیاری فعال کنند تا ضمن گرد شدن صورتحساب و تسویه حساب کامل، از پروژه‌های نیکوکاری و مسئولیت اجتماعی حمایت کنند. در این صورت با جمع‌آوری پول‌های خرد از تعداد زیادی از کاربران، تأمین مالی جمعی به معنای واقعی کلمه اتفاق می‌افتد. راه‌اندازی این سرویس آسان و رایگان است و هزینه‌ای برای شرکت‌ها نخواهد داشت.

مهربانه سرویس گردو
سرویس قاصدک مهربانه

سرویس قاصدک مهربانه

قاصدک

در این سرویس، می‌توانید برای ادای مسئولیت اجتماعی شرکت خود، تعدادی کوپن با مبلغ مشخص (مثلا ۱۰۰۰ کوپن ۵۰۰۰ تومانی) خریداری کنید. این کوپن‌ها به صورت کد دیجیتالی در اختیار شما قرار می‌گیرند تا در اختیار کاربرانتان قرار دهید. کاربران شما با وارد کردن این کد در صفحه حمایت از پروژه دلخواهشان در مهربانه، مبلغ کوپن را به آن پروژه اهدا می‌کنند تا برای فعالیت‌های نیکوکاری و مسئولیت اجتماعی، مورد استفاده قرار گیرد. در این حالت، شرکت شما کوپن‌ها را خریداری کرده‌اید و کاربر عملا هزینه‌ای نمی‌کند. اما وقتی کد دیجیتالی قاصدک را استفاده می‌نماید، احساس می‌کند خودش این کار را انجام داده که باعث افزایش رضایتمندی و وفاداری کاربران می‌گردد.

دلی‌وان

دلی‌وان یک نوشیدنی است که در کافه‌ها سرو می‌شود. مردم می‌توانند در کافه دلخواه خود این نوشیدنی را سفارش دهند و علاوه بر گذراندن اوقات خوش، در پروژه‌های نیکوکاری و مسئولیت اجتماعی مهربانه نیز سهیم شوند. این نوشیدنی دستور تهیه مشخصی ندارد و هر کافه می‌تواند نوشیدنی دلخواهی مثل چای، قهوه و آبمیوه را برای این کار اختصاص دهد و با نام و توضیحات خاصی آن را ارائه کند. دلی‌وان با قیمتی بالاتر از قیمت اصلی آن نوشیدنی (بین ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان بالاتر) عرضه می‌شود. کافه سهم خودش را که معادل قیمت اصلی آن نوشیدنی است، برمی‌دارد و باقی آن را به مهربانه می‌دهد. بنابراین این نوشیدنی خاص هزینه‌ای برای کافه نخواهد داشت و درآمد کافه سر جای خودش باقی خواهد ماند.
نوشیدنی با ارائه یک کارت توضیحات یا نصب یک بنر در کافه می‌تواند به مشتری معرفی شود و نیازی به تغییر منوی کافه نیست. مشتری با آگاهی از هدف خیرخواهانه این کار نوشیدنی خود را سفارش می‌دهد. این نوشیدنی می‌تواند به شکل ساده در اختیار مشتری بگیرد یا ممکن است با لیوانی مخصوص یا یک هدیه کوچک مثل استیکر ارائه شود.

thelivan

همراهان مهربانه

snapp
dunro
ihome
asiatech
namasha-logo
ponisha
arvancloud
digiato
zoomit
navar
hayoola
kavosh
برگشت به بالا