رفتن به محتوای اصلی

برنده دوم جشنواره «بازگشت به مدرسه» معرفی شد

به گزارش روابط عمومی پاد، کلیه خریدارانی که از پانزدهم شهریور لغایت پانزدهم مهرماه اقدام به خرید اینترنتی نموده اند ، در جشنواره بازگشت به مدرسه شرکت داده می شوند و هر هفته یک قرعه کشی با جوایز ارزنده و جذاب انجام میشود.

[separator type=’transparent’ color=” thickness=” up=’6′ down=’6′]

روز دوشنبه سی ام شهریورماه، دومین نوبت از قرعه‌کشی جشنواره بازگشت به مدرسه را انجام شد که در آن تمامی خریدهایی که از بیست سوم  شهریور لغایت بیست و نهم شهربورماه انجام شده بودند شرکت داشتند، و این شرکت جناب آقای ناصر شهنوازی را بعنوان دومین  برنده معرفی کرد. بنابر این گزارش آقای ناصر شهنوازی از خریداران تهرانی که از طریق “وبسایت ساناسیستم پارس” یکی از نمایندگان رسمی کسپرسکی آنلاین اقدام به خرید یک عدد لایسنس کسپرسکی آنتی ویروس ۲۰۱۶ نموده بودند، ایشان با این خرید برنده یک کوله پشتی پر از لوازم التحریر شدند.

[separator type=’transparent’ color=” thickness=” up=’6′ down=’6′]

گفتنی است جشنواره فروش “بازگشت به مدرسه” به مدت یک ماه برپا خواهد بود و در این دو هفته پایانی دو عدد تلسکوپ به عنوان جایزه در نظر گرفته شده است، کلیه خریداران اعم از افرادی که از طریق کانال رسمی فروش محصولات کسپرسکی خرید نمودند و نیز خریداران محصولات کسپرسکی از طریق تمامی نمایندگان رسمی کسپرسکی آنلاین در این قرعه‌کشی‌ها شرکت داده خواهند شد.

[separator type=’transparent’ color=” thickness=” up=’20’ down=’20’]

backpack-winner-online2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

برگشت به بالا