رفتن به محتوای اصلی
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
athena_aboutus

فناوری اطلاعات و ارتباطات آتنا

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آتنا به عنوان یک شرکت پیشرو و موفق در زمینه ارائه راه حل‌های مناسب IT سهم بسزایی در فراگیری تکنولوژی اطلاعات و رشد اقتصادی کشور داشته است. توجه به مشتریان، کیفیت خدمات و پاسخگویی سریع همواره سر لوحه کار این شرکت قرار داشته و در محیطی برنده – برنده، زمینه رشدی پایدار را برای ذینفعان فراهم ساخته است.

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آتنا دارای تیم مدیریت با تجربه‌ای می باشد که در مجموع بیش از ۳۰ سال سابقه کاری در عرصه مدیریت و ارائه خدمات در زمینه های مختلف انفورماتیک را دارا ست. مدیران آتنا برآنند تا سرویس های خدمات IT خود را بر اساس استانداردهای بین‌المللی و تجربیات مدیریتی خود در اختیار سازمان های دولتی و خصوصی قرار دهند؛ که این دیدگاه، سرویس‌های این سازمان را از اکثر شرکت‌های ارائه دهنده در ایران متمایز می‌سازد.

شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آتنا با فراهم کردن محیطی برای رشد و یادگیری مستمر متخصصان خود و با استفاده از دانش روز در تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات به ارائه خدمات زیر به کلیه سازمان‌ها و موسسات تجاری در سراسر ایران می‌پردازد:

 مشاوره و ارائه راه حل های فراگیر
 پشتیبانی و نگهداری زیر ساخت‌های IT
 طراحی، نصب و نگهداری شبکه‌های فعال و غیر فعال
 ارائه راه‌حل‌های جامع IP Telephony و VoIP
 ارائه راه حل‌های امنیتی
 آموزش
 فروش تجهیزات

پارس آتنا دژ (پاد)

شرکت پارس آتنا دژ (پاد) پاد به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های گروه شرکت‌های آتنا بصورت متمرکز بدنبال ارائه راهکارهای نوین امنیتی است. پاد با دارا بودن نمایندگی‌های معتبر از شرکت‌های تولیدکننده معتبر جهانی، نظیر کسپرسکی، وب‌اسپای و …. و ارتباط بسیار نزدیک با آنان توانسته مشترکین خود را از مخاطرات امنیتی دور کرده و آنها را در ایمن‌سازی شبکه خود همراهی و یاری کند.

پاد دارای تیم مدیریت با تجربه‌ای است که در مجموع بیش از ۳۰ سال سابقه کاری در عرصه مدیریت و ارائه خدمات در زمینه های مختلف انفورماتیک را داراست. مدیران این شرکت برآنند تا سرویس‌های IT خود را بر اساس استانداردهای بین‌المللی و تجربیات مدیریتی خود در اختیار سازمان‌های دولتی و خصوصی قرار دهند؛ که این دیدگاه، سرویس‌های این سازمان را از اکثر شرکت‌های ارائه دهنده در ایران متمایز می‌سازد.

پاد با فراهم کردن محیطی برای رشد و یادگیری مستمر متخصصان خود و با استفاده از دانش روز در تکنولوژی امنیت اطلاعات و ارتباطات به ارائه خدمات زیر به کلیه سازمان‌ها و موسسات تجاری در سراسر ایران می‌پردازد:

مشاوره و ارائه راه حل های فراگیر امنیتی 
پشتیبانی و نگهداری پروژه های امنیتی 
طراحی، راه اندازی و نگهداری امنیت شبکه و اطلاعات 
آموزش تخصصی دوره های امنیت شبکه و اطلاعات 
ارائه تجهیزات 

paad_right
sana_right

سامانه‌نگار آتنا (سنا)

سامانه‌نگار آتنا (سنا)، فعالیت‌های خود را در بخش تحقیق و توسعه شرکت پارس آتنا دژ از پاییز ۱۳۹۱ شروع کرد و پس از بلوغ محصولات و راهکارهایش، شخصیت حقوقی خود را در مردادماه ۱۳۹۴ به ثبت رسانده و در پاییز همان سال به عنوان شرکت دانش‌بنیان شناخته شد. سنا از سال ۱۳۹۶ عضو پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف است. در اسفند ماه ۱۳۹۶ به عنوان استارت‌آپ برتر در جشنواره فاوای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تقدیر به عمل آمد.

خدمات ابری و تامین مالی جمعی حوزه‌های اصلی فعالیت سنا هستند. در این راستا، سنا دو پلتفرم ذخیره‌سازی ابری و تامین مالی جمعی را توسعه داده است.

پلتفرم ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری ابری: این پلتفرم داده‌های کاربران خود را در فضای ابریِ استقرار یافته در مراکز داده داخل کشور نگهداری کرده و از زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات برای انتقال داده‌ها استفاده می‌کند. در این پلتفرم با استفاده از زیرساخت قدرتمند توسعه یافته، خدمات پایه ذخیره‌سازی اطلاعات در فضای ابری، دسترسی همیشگی و آسان، سینک کردن اطلاعات دستگاه‌های مختلف، نگهداری نسخه‌های مختلف فایل‌ها و امکان بازگردانی نسخه‌های پیشین، به اشتراک‌گذاری فایل‌ها با دیگران و … را به کاربران ارائه می‌کند. در کنار این خدمات پایه، خدمات ویژه‌ای نیز متناسب با نیازهای کاربران داخلی توسعه داده شده و به کاربران ارائه می‌شود. پلتفرم ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری ابری خدمات سازمانی متعددی را نیز برای کاربران سازمانی و گروه‌های مختلف کسب‌وکاری در نظر گرفته است. همچنین این امکان برای توسعه‌دهندگان نیز فراهم شده است که داده‌های کاربران نرم‌افزارها و کلاینت‌های خود را در این پلتفرم نگهداری کنند. در نتیجه با بهره‌گیری از این پلتفرم، دیگر نیازی به توسعه زیرساخت‌های ذخیره‌سازی داده مورد نیاز خود نخواهند داشت.خدمات ذخیره‌سازی و پشتیبان‌گیری ابری سنا با برند ابرینو به کاربران عرضه می‌شود.

پلتفرم تامین مالی جمعی: این پلتفرم دارای تمامی ویژگی‌های لازم برای راه‌اندازی سرویس‌های مختلف تامین سرمایه‌ جمعی آنلاین، با مدل‌ها، ویژگی‌ها و سناریوهای متنوع است. هم‌اکنون سنا با بهره‌گیری از این پلتفرم اقدام به راه‌اندازی وب‌سایت مهربانه کرده است که بستری برای تامین سرمایه لازم برای انجام پروژه‌های تعریف شده توسط موسسات خیریه رسمی از عموم مردم است. سنا در حال برنامه‌ریزی برای راه‌‌اندازی سرویس تامین مالی جمعی دونگی برای سگمنت‌های غیر خیریه است.

مهربانه

مهربانه پلتفرم تامین جمعی مالی با مدل اهدا برای اهداف خیریه، اجتماعی، بشر دوستانه و غیر انتفاعی است. در مقایسه با خیریه‌های سنتی، مهربانه حمایت‌های کاربران را برای پروژه‌های مشخص (با اهداف، هزینه و زمان‌بندی مشخص) جذب کرده و شفافیت کاملی در اجرای فعالیت‌هایش اعمال می‌کند. به این صورت که حامیان تک‌تک پروژه‌ها مشخص بوده و گزارش اجرای پروژه‌ها به صورت منظم به اطلاع کاربران می‌رسد. برای انجام این فعالیت‌ها، مهربانه از بستر اینترنت و شبکه‌های اجتماعی بهره می‌برد.

به منظور رعایت ضوابط قانونی، «موسسه نیکوکاری مهربانه» به شماره ثبت ۳۹۴۱۶ و شناسه ملی ۱۴۰۰۶۰۹۸۲۶۶ در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ به ثبت رسیده و پروانه فعالیت آن نیز به شماره ۹۵/۰۱/۳۳۶۱۳ در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ صادر شده است. مطابق اساسنامه، موسسه با هدف تامین جمعی سرمایه برای پروژه‌های خیریه، توانمندسازی اشخاص نیازمند مالی یا غیر مالی، حمایت از انجام امور عام‌المنفعه و اجتماعی مجاز، و کمک به رشد موسسات و کسب‌وکارهای نوپا یا نیازمند تشکیل شده و در این راستا، ضمن استفاده از روش‌های سنتی از ابزارهای نوینی نظیر اینترنت و شبکه‌های جمعی و اجتماعی برای افزایش روحیه مشارکت جمعی و شفافیت استفاده خواهد کرد.

مهربانه برای رسیدن به اهداف خود، فعالیت‌های اجرایی زیر را مد نظر قرار داده است:

معرفی فعالیت‌های خیر و جمع‌آوری کمک های مردمی برای آنها 
ایجاد سامانه‌های اینترنتی برای معرفی پروژه‌ها و مشارکت کنندگان به هم 
جذب کمک‌های خیرین ایرانی و بین‌المللی و همکاری با نهادهای مشابه ایرانی و بین‌المللی 
ترویج کار داوطلبانه برای گسترش اختصاص وقت افراد دارای دانش به ‌منظور ارزش‌آفرینی 
ایجاد زمینه و سازوکار گسترش سرمایه‌های اجتماعی برای حرکت‌های سازنده 

پلتفرم کرادفاندینگ مهربانه
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
برگشت به بالا