رفتن به محتوای اصلی

مجله SC، کسپرسکی را به عنوان «بهترین راهکار سازمانی امنیتی» انتخاب کرد.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

به طور مشخص محصول کسپرسکی لقب «بهترین راهکار سازمانی امنیتی» را دریافت کرده و داوران این نشریه مجموعه راهکارهای کسپرسکی را با عبارت «انعطاف پذیر و لایق» ستوده‌اند. دبیران مجله SC به طور ویژه به پشتیبانی فنی عالی از مشتریان سازمانی، ارایه خدمات آموزش‌های امنیت سایبری و همچنین سرویس‌های هوشمند برای به روز رسانی و حوادث مربوط به بدافزارها اشاره داشته‌اند.

[separator type=’transparent’ color=” thickness=” up=’6′ down=’6′]

در این گزارش آمده است «بسیاری از سازمان‌ها (۵۱ درصد) نگران این موضوع هستند که اقدامات امنیت سایبری سبب انحراف بودجه و مانع بهره‌وری شود.»

[separator type=’transparent’ color=” thickness=” up=’6′ down=’6′]

این گزارش می‌افزاید: «راهکارهای امنیت سازمانی شرکت کسپرسکی با به حداقل رساندن تاثیرگذاری روی عملکرد فناوری اطلاعات، مدیریت منابع و بودجه، به این نگرانی پاسخ مناسبی می‌دهد.»

[separator type=’transparent’ color=” thickness=” up=’6′ down=’6′]

به صورت جزیی تر، نرم‌افزار شرکت کسپرسکی اثر کوچکی روی حافظه بر جای می‌گذارد، برای اجرا شدن به نیروی کمی نیاز دارد و به روز رسانی آن به صورت مستمر و خودکار انجام می‌شود، موضوعی که اجازه به حداقل رساندن هزینه‌ها و اختلالات را می‌دهد. در فضای سازمانی (جایی که هزاران ایستگاه کاری همزمان با هم آنلاین هستند) اختلالات باید در حداقل ممکن باشد.

[separator type=’transparent’ color=” thickness=” up=’6′ down=’6′]

مجله SC همچنین به طور ویژه به کنسول مدیریتی شرکت کسپرسکی اشاره داشته است (Kaspersky Security Center). این ابزار یک رابط کاربری واحد را برای مدیریت راهکارهای گوناگون فراهم می‌آورد که شامل نقاط پایانی (endpoints) و ماشین‌های مجازی، نرم‌افزارهای کاربردی، شبکه سازمانی و اقدامات زیربنایی می‌شود.

[separator type=’transparent’ color=” thickness=” up=’6′ down=’6′]

این نشریه همچنین بر روی این حقیقت تاکید کرده است که راهکارهای کسپرسکی از «ساختار نرم‌افزاری یکسان» بهره می‌گیرند (برای مثال کدهای پایه یکسانی دارند). فناوری شرکت کسپرسکی are all home-brewed هستند و این نکته مدتها پایه و اساس استراتژی این شرکت بوده است. این موضوع یکپارچگی کامل را محقق می‌کند و در نتیجه سبب حفاظت موثر و کم هزینه می‌شود (responsive and cost effective protection.)
مجله SC می‌نویسد: راهکار انتخاب شده به وسیله داوران، انعطاف پذیر و شایسته تقدیر است و به سازمان‌ها برای برنامه‌ریزی و انجام کارهای تجاری خود یاری می‌رساند تا نگرانی و ترس ناشی از تهدیدهای سایبری را به وسیله مهارت و پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته در هفت روز هفته از بین برود.
متن کامل این گزارش را اینجا می‌توانید مطالعه کنید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

برگشت به بالا