رفتن به محتوای اصلی
021-44276937 info@athena.ir
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ابرینو پلتفرم ذخیره‌سازی فایل‌ها و اطلاعات کاربران در فضای ابری است، که داده‌های کاربران را در فضای ابریِ استقرار یافته در مراکز داده داخل کشور نگهداری کرده و از زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات برای انتقال داده‌ها استفاده می‌کند.

ابرینو با استفاده از زیرساخت قدرتمند توسعه یافته، خدمات پایه ذخیره‌سازی اطلاعات در فضای ابری، دسترسی همیشگی و آسان، سینک کردن اطلاعات دستگاه‌های مختلف، نگهداری نسخه‌های گوناگون فایل‌ها و امکان بازگردانی نسخه‌های پیشین، به اشتراک‌گذاری فایل‌ها با دیگران و غیره را به کاربران عرضه می‌کند. در کنار این خدمات پایه، خدمات ویژه‌ای نیز متناسب با نیازهای کاربران داخلی توسعه داده شده و به کاربران عرضه می‌شود. برای نمونه در بخش پشتیبان‌گیری از اطلاعات گوشی به صورت خودکار، در بازه‌های زمانی که خود کاربر تعیین‌کرده، از اطلاعات تلفن همراه وی (شامل دفترچه تلفن، پیامک‌ها، تصاویر و …) پشتیبان تهیه شده و در فضای ابری اختصاصی کاربر ذخیره می‌شود. با استفاده از این سرویس، کاربر می‌تواند اطلاعات خود را در صورت لزوم به راحتی بین گوشی‌های مختلف منتقل کرده و از طریق وب‌سایت ابرینو نیز به دفترچه تلفن، پیامک‌ها و لیست تماس‌های خود دسترسی داشته باشد.

ابرینو خدمات متعددی را نیز برای گروه‌های مختلف کسب‌وکاری در نظر گرفته است و با پیشنهاد مدل‌های گوناگون، آماده همکاری با عرضه‌کنندگان خدمات اینترنتی است. از جمله این همکاری‌ها می‌توان به باندل کردن خدمات ابرینو با بسته‌های عرضه‌کنندگان خدمات اینترنتی برای جذب کاربران جدید، عرضه رایگان ابرینو و درآمدزایی از طریق افزایش مصرف ترافیک و عرضه ابرینو با پهنای باند رایگان و تسهیم درآمد حاصل از فروش سرویس دسترسی به اینترنت اشاره کرد. ابرینو از سایر مدل‌های پیشنهادی عرضه‌کنندگان خدمات اینترنتی نیز استقبال می‌کند.

ابرینو این امکان را فراهم می‌کند که اپ‌ها و نرم‌افزارها توسعه یافته توسط دیگران نیز بتوانند داده‌های کاربران خود را در این پلتفرم نگهداری کنند و دیگر نیازی به توسعه زیرساخت‌های ذخیره‌سازی داده مورد نیاز خود نداشته باشند. به عنوان مثال، توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های تلفن همراه می‌توانند بدون صرف هزینه‌های مالی و زمانی و با استفاده از SDK اندرویدی ابرینو، به راحتی هر چه تمام‌تر اپ‌های خود را ابری کنند (قابلیت ذخیره و نگهداری اطلاعات کاربران خود را در فضای ابرینوی خود آنها فراهم کنند).

ابرینو، در یک کلام، راهکار فراموش کردن همیشگی کابوس از دست دادن داده‌هاست. ابرینو، که تماما توسط تیم متخصص داخلی با استقرار بر روی مراکز داده داخل کشور و بهره‌گیری از شبکه ملی اطلاعات برای انتقال داده‌ها توسعه داده شده و با پشتیبانی داخلی، امکان افزودن ویژگی‌های درخواستی مشتری داخلی و قابلیت تجمیع با زیرساخت‌ها و پلتفرم‌های داخلی را داراست.

ورود به وب‌سایت ابرینو

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
برگشت به بالا