رفتن به محتوای اصلی
021-44276937 info@athena.ir
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دونگی یک پلتفرم تامین مالی جمعی است که هزینه انجام پروژه‌های افراد خلاق را از طریق مشارکت علاقمندان به اجرای آنها جمع‌آوری کرده و امکان تحقق آنها را فراهم می‌کند. از طرفی همیشه پروژه‌های نوآورانه و جذابی در دونگی وجود دارند که شما آنها را دوست خواهید داشت و مایل خواهید بود که در آنها مشارکت کنید.

هر پروژه در دونگی توسط یک مجری تعریف می شود. تمامی کنترل و مسوولیت پروژه‌های بر عهده تعریف‌کنندگان آنهاست. بسیاری از آنها برای تعریف پروژه خود هفته‌ها وقت می‌گذارند تا بهترین ارزش ممکن را به مخاطبان ارائه کنند. موقعی که تعریف پروژه آنها کامل شد، آن را در دونگی منتشر کرده و با جامعه هدف خود به اشتراک می‌گذارند.

هر پروژه مبلغ هدف و زمان پایان مشخصی دارد. هر فردی که به پروژه‌ای علاقه داشته باشد، می‌تواند مبلغی را در آن پروژه مشارکت کند.  اگر پروژه بتواند در زمان تعیین شده به هدف خودش برسد یا بیشتر از آن سرمایه جمع کند، کل مبالغ جمع‌آوری شده به مجری آن تحویل داده می‌شود تا بتواند نسبت به اجرای پروژه اقدام کند. در صورتی که پروژه در جلب مبالغ مورد نیازش موفق نباشد، پروژه لغو شده و مشارکت‌های افراد به آنها برگشت داده می‌شود.

ورود به وب‌سایت دونگی

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
برگشت به بالا